Γενικές Ανακοινώσεις
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Hits
31 (25-11-2016) ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016, ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΕΙΠ Friday, 25 November 2016 368
32 (23-11-2016) Υποβολή αιτήσεων για δωρεάν σίτιση των ειδικών κατηγοριών Wednesday, 23 November 2016 299
33 (22-11-2016) Ανακοίνωση ωρών τελετής ορκωμοσίας Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου 2016 Tuesday, 22 November 2016 724
34 (15-11-2016) Πρόσκληση στην παρουσίαση τιμητικού τόμου για τον Ομότιμο Καθηγητή κ. Διονύση Κλάδη Tuesday, 15 November 2016 514
35 (08-11-2016) Τελετή ορκωμοσίας Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου 2016 Tuesday, 08 November 2016 895
36 (02-11-2016) Έναρξη διανομής συγγραμμάτων χειμερινού εξαμήνου 2016-17 Wednesday, 02 November 2016 637
37 (07-06-2016) Κατατακτήριες εξετάσεις 2016-17 Thursday, 13 October 2016 2498
38 (29-09-2016) Ωρολόγιο Πρόγραμμα Χειμερινού Εξαμήνου 2016-17 (2η Ορθή επανάληψη) Thursday, 29 September 2016 2914
39 (22-09-2016) Ωρολόγιο Πρόγραμμα Χειμερινού Εξαμήνου 2016-17 (Ορθή επανάληψη) Thursday, 22 September 2016 1690
40 (21-09-2016) Ανακοίνωση για πρωτοετείς φοιτητές 2016-17 (Oρθή επανάληψη) Wednesday, 21 September 2016 1113
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 4 of 28